دسته‌بندی نشده

20 مسیر شگفت انگیز برای دویدن در جهان

مکان های شگفت انگیز بی شماری با مسیرهای زیبا و نفسگیر در سراسر جهان وجود دارند، که بازدید از همه ی آنها با توجه به مشغله های دنیای امروز غیر ممکن است، واین بدان معناست که یک دونده، محدودیت در انتخاب مکان هیجان انگیز برای دویدن ندارد.

ما در اینجا به 20 مکان فوق العاده برای دویدن می پردازیم و می توانیم بگوییم با کمی دیوانگی هر دونده ای در طول زندگی اش، دویدن در این مسیرها را باید تجربه کند.   

بیایید نگاهی دقیق تر به این لیست نهایی بیندازیم:

شماره 1 کنیا: ماراتن SAFARICOM

ماراتن Safaricom که هر سال در ماه ژوئن در کنیا برگزار می شود، در لیست بهترین مسیرهای تریل در سراسر جهان است.

یک تریل متوسط که شامل دویدن در دشت های آفریقا، در مسیری محافظت شده در میان حیات وحش می باشد، جایی که در طول راه ممکن است حتی با شیرها روبرو شوید. البته این را هم باید متذکر شد که به هیچ وجه لازم نیست از حیات وحش بترسید، این مسیر محافظت شده است و حتی برای مواقعی نادر تکاوران مسلح با پشتیبانی هلی کوپتر در طول مسیر از شما محافظت می کنند. (فراموش نکنید که ضد آفتاب خود را به همراه داشته باشید زیرا هوا دراین نقطه از زمین بسیار گرم است).

چالشی دیگر در این منطقه این است که رقیبهای شما متشکل از افراد محلی و همچنین رکورددارهای بزرگ دنیا هستند!

شماره2:GRAND CANYON  مسیر GRAND CIRCLE

Grand Circle Trail نه تنها یک مسیر تریل دیدنی است بلکه مقصدی چالش برانگیز برای دوندگان پیشرفته تریل رانینگ است.

میدانی به طول 11.6 مایل که تا مرکز بازدید کنندگان Red Rock Canyon امتداد می یابد، و دقیقاً به موازات این میدان ریل قرار دارد. قطار چشم اندازی فوق العاده پیش روی شما قرار می دهد و 100٪ رضایت شما را جلب می کند. این مسیر ترکیبی از چند قسمت متفاوت است، از مسیرسنگلاخ گرفته تا مسیر شن و ماسه ای و در برخی از جاها هم خاک سخت است.

(توصیه می کنم که از قبل نقشه ی مسیر را مطالعه کنید تا گم نشوید زیرا این مسیر به درستی مشخص نشده است).

شماره 3 پرتغال: پنچي

پرتغال دارای یک خط ساحلی زیبا است که برای دوندگان تریل که می خواهند مناظر جدیدی را در طول مسیر کشف کنند ، پیشنهاد می شود.

این کاوش را از شهر کوچک ساحلی Peniche می توانید شروع کنید و از صخره های ساحلی عبور کنید، به طور کل طول این مسیر بین 7-8 کیلومتر است.

این مسیر موانع زیادی ندارد، بنابراین برای دوندگان آماتور چالش کمتری دارد و مناسب است. در طول مسیر یک سالن ورزشی در فضای باز نیز در نظر گرفته شده است.

منبع: www.rrrtrail.com

ترجمه شده توسط گروه داوینو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *